4.-5. klassi rahvastepall 17. октября ann

Täna toimusid Imaveres Järvamaa maapõhikoolide 4.-5. klasside rahvastepalli võistlused.
Hea meel on tõdeda, et meie treening on jätkuvalt edukas smiley

Seitsme kooli tihedas konkurentsis saavutasid neiud väga tubli teise koha. Kooli esindasid Umeli, Anett-Kristiin, Helerin, Miina, Isabel, Lisette E ja Kadi.

Noormehed andsid super lahingu ning väga pingelises võitluses õnnestus välja teenida esikoht! Kooli esindasid Sander, Mihkel, Kris-Jan, Jarek, Matthias, Jan-Martin, Kristo ja Oliver K.

Kolmandat korda on valitud turniiri parimaks mängijaks (noormeeste arvestuses) Kris-Jan.
Hea meel on tõdeda, et meie treening on jätkuvalt edukas smiley