Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Kabala lasteaed Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (5)

Jaanus Roosileht

Директор
5160676
direktor@retla.edu.ee


Kaire Oper

Direktori asetäitja põhihariduse alal
3871369
kaire.oper@retla.edu.ee


Siiri Rätsep

История
53011824
siiri.ratsep@retla.edu.ee


Heli Martin

Менеджер по развитию
5287076
heli.martin@retla.edu.ee


Eda Hunt

Õpilaskodu juhataja
3850983
eda.hunt@retla.edu.ee

Учителя (21)

Oisu õppehoone õpetajate tuba

Õpetaja
3871325


Kabala õppehoone õpetajate tuba

Õpetaja
3877837


Oisu õppehoone pikapäevarühm

Pikapäevarühm
56454210


Ann Valang

Õpetaja
ann.valang@retla.edu.ee


Aivar Meesaak

Õpetaja
aivar.meesaak@retla.edu.ee


Eda Liblik

Õpetaja
eda.liblik@retla.edu.ee


Hillart Press

Õpetaja
hillart.press@retla.edu.ee


Katrin Ivanov

Õpetaja
katrin.ivanov@retla.edu.ee


Külli Liblik

Õpetaja
kylli.liblik@retla.edu.ee


Liivi Vassar

Õpetaja
liivi.vassar@retla.edu.ee


Maie Piip

Õpetaja
maie.piip@retla.edu.ee


Maris Huopolainen

Õpetaja
maris.huopolainen@retla.edu.ee


Merit Oss

Õpetaja
merit.oss@retla.edu.ee


Marit Kreitsaman

Õpetaja
Pikapäevarühm
marit.kreitsman@retla.edu.ee


Reet Mets

Õpetaja
reet.mets@retla.edu.ee


Sirje Kips

Õpetaja
sirje.kips@retla.edu.ee


Tiina Leesmaa

Õpetaja
tiina.leesmaa@retla.edu.ee


Toomas Iisrael

Õpetaja
toomas.iisrael@retla.edu.ee


Õnne Roosileht

Õpetaja
onne.roosileht@retla.edu.ee


Ülle Valge

Õpetaja
ylle.valge@retla.edu.ee


Ülli Kaiv

Õpetaja
ylli.kaiv@retla.edu.ee

Kabala lasteaed (6)

Kabala õppehoone lasteaed

Kabala õppehoone lasteaed
53036986


Agnes Kostin

Lasteaia õpetaja assistent
agnes.kostin@retla.edu.ee


Betti Meister

Lasteaia õpetaja