Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Kabala lasteaed Учебный совет Персонал

Должность
 
Администрация (5)

Jaanus Roosileht

Директор
5160676
direktor@retla.edu.ee


Kaire Oper

Direktori asetäitja põhihariduse alal
3871369
kaire.oper@retla.edu.ee


Garis Pihelgas

История
53011824
garis.pihelgas@retla.edu.ee


Heli Martin

Менеджер по развитию
5287076
heli.martin@retla.edu.ee


Eda Hunt

Õpilaskodu juhataja
3850983
eda.hunt@retla.edu.ee

Учителя (21)

Oisu õppehoone õpetajate tuba

Õpetaja
3871325


Kabala õppehoone õpetajate tuba

Õpetaja
3877837


Oisu õppehoone pikapäevarühm

Pikapäevarühm
56454210


Ann Valang

Õpetaja
ann.valang@retla.edu.ee


Ants Pärna

Õpetaja
ants.parna@retla.edu.ee


Eda Liblik

Õpetaja
eda.liblik@retla.edu.ee


Hillart Press

Õpetaja
hillart.press@retla.edu.ee


Katrin Ivanov

Õpetaja
katrin.ivanov@retla.edu.ee


Külli Liblik

Õpetaja
kylli.liblik@retla.edu.ee


Liivi Vassar

Õpetaja
liivi.vassar@retla.edu.ee


Maie Piip

Õpetaja
maie.piip@retla.edu.ee


Maris Huopolainen

Õpetaja
maris.huopolainen@retla.edu.ee


Maris Mägi

Õpetaja
maris.magi@retla.edu.ee


Marit Kreitsaman

Õpetaja
Pikapäevarühm
marit.kreitsman@retla.edu.ee


Reet Mets

Õpetaja
reet.mets@retla.edu.ee


Sirje Kips

Õpetaja
sirje.kips@retla.edu.ee


Tiina Leesmaa

Õpetaja
tiina.leesmaa@retla.edu.ee


Toomas Iisrael

Õpetaja
toomas.iisrael@retla.edu.ee


Õnne Roosileht

Õpetaja
onne.roosileht@retla.edu.ee


Ülle Valge

Õpetaja
ylle.valge@retla.edu.ee


Ülli Kaiv

Õpetaja
ylli.kaiv@retla.edu.ee

Kabala lasteaed (6)

Kabala õppehoone lasteaed

Kabala õppehoone lasteaed
53036986


Agnes Kostin

Lasteaia õpetaja assistent
agnes.kostin@retla.edu.ee


Betti Meister

Lasteaia õpetaja
betti.meister@retla.edu.ee


Claudia Laanistu

Lasteaia õpetaja abi
claudia.laanistu@retla.edu.ee


Külli Huopolainen

Lasteaia õpetaja
kylli.huopolainen@retla.edu.ee


Pille Kupp

Lasteaia õpetaja assistent
pille.kupp@retla.edu.ee

Учебный совет (7)

Oisu lasteaed

Oisu lasteaed
3871323


Anneli Raitar

Lasteaia õpetaja
anneli.raitar@retla.edu.ee


Siiri Rätsep

Lasteaia õpetaja kohusetäitja
siiri.ratsep@retla.edu.ee


Tiiu Aavik

Lasteaia õpetaja assistent
tiiu.aavik@retla.edu.ee


Triinu Toss

Lasteaia õpetaja
triinu.toss@retla.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Ülle Laanistu

Lasteaia õpetaja assistent
ylle.laanistu@retla.edu.ee


Ülle Pent

Lasteaia abiõpetaja
ylle.pent@retla.edu.ee

Персонал (18)

Ede Trumm

Õpilaskodu juhataja abi
ede.trumm@retla.edu.ee


Evi Anvelt

Majahoidja


Heli Tammai

Koka abi
heli.tammai@retla.edu.ee


Helju Libe

Kütja-koristaja
helju.libe@retla.edu.ee


Imbi Vaheoja

Õpilaskodu juhataja abi
imbi.vaheoja@retla.edu.ee


Janek Marrandi

Infojuht
janek.marrandi@retla.edu.ee


Katrin Altmets

Kokk
katrin.altmets@retla.edu.ee


Kersti Pedak

Kütja-koristaja
kersti.pedak@retla.edu.ee


Kristel Toptši

Peakokk
kristel.toptsi@retla.edu.ee


Liina Leppik

Koristaja


Luule Kurg

Koristaja


Piret Päll

Математика
51994580
piret.pall@rkk.tyri.ee


Raido Anvelt

Remonditööline
raido.anvelt@retla.edu.ee


Sille Kautlenbach

Huvijuht
sille.kautlenbach@retla.edu.ee


Sille Varul

Logopeed
5292766
sille.varul@retla.edu.ee


Siret Õitspuu

Koka abi
siret.oitspuu@retla.edu.ee


Urmas Mikola

Remonditööline


Ülle Vahter

Peakokk
ylle.vahter@retla.edu.ee

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.