Tegemisi meie koolis 14. марта ann

Vahepeal on palju toimunud ja pole olnud mahti kõike kirja panna.

Jaanuar

Jaanuaris alustas eelkool tutvumist kooliga. Kabalas õp Aili ja Oisus õp Ülle juhendamisel.

Kabala õpilased said kinos ära vaadata mitu huvitavat filmi.

17.jaanuaril panid Paide E-Piim spordihallis oma oskused proovile noored jalgpallurid Rimi jalgpallifestivalil.

24.-25. jaanuaril toimus Kabalas traditsiooniline öökool. Pärast tavapärast koolipäeva tehti väike puhkus kodus ning õhtune koolitöö alustas kell 18.00. Saime õppida, saime mängida ja hullata. Süüa sai ka. Loomulikult filmid ja mängud. Et siis väsinuna magamiskotti pugeda.

25. jaanuaril toimus Oisu ja Kabala lasteaedade ühine spordipäev.

30.jaanuaril panime esimest korda oma võimed proovile "Tähelepanu, Start!" osavusvõistluses. Järgmine aasta uuesti.

Jaanus Roosileht tutvustas meie tegemisi Kuma raadios.

Veebruar

Meie kool võõrustas Nuputa maakondlikku vooru. 5.-6. klasside arvestuses III ja 7. klassi võitja!

Noored said võimaluse osaleda eelkutseõppes, et tutvuda Järvamaa Kutsehariduskeskuse erialade valikuga.

Oisu raamatukogu korraldas Lugemisisu tunde.

Oisu ja Kabala lasteaedades tutuvti ohutuse teemaga 112 päeva raames.

Loomulikult tähistasime sõbrapäeva ning vabariigi aastapäeva.

13. veebruaril saavutas 1.-3. klassi rahvastepallmeeskond (Helerin, Miina, Lisette, Isabel, Kadi, Karl L, Oliver T, Ralf) tihedas Järvamaa maapõhikoolide  konkurentsis III koha.

21. veebruaril said meie tublid pallilahingu neiud (Miina, Helerin, Melissa, Lisette, Kadi ja Isabel) võimaluse esindada meie kooli Tartus toimuval vabariiklikul pallilahingu finaalis. Võitu koju ei toonud aga neid on väga tublid.

Märts

Märts algas traditsioonilise ülekoolilise ning lasteaaedade ühise vastlapäevatralliga. Seekord sisetingimustes aga põnev sellegipoolest. Päeva lõpuks ikka hernesupp ja vastlakuklid.

Kabala lasteaed kehastus naistepäeval printsessideks ning printsideks.

4.03 - 8.03. toimus Kabala lasteaias TÜDRUKUTE NÄDAL. Esmaspäeval meisterdasime ehteid ja kujundasime riideid. Kolmapäev oli kaisukatepäev. Neljapäeval toimus tüdrukute mitmevõistlus. Reedese printsessidepäeva muutsid eriliseks meie oma armsad printsid! Oli toimekas ja teguderohke nädal! (Külli H)

12.03 4.-6. klasside võrkpalli miniliigas olid meie tublid võrpallurid III. Nele, Stiina, Marilys, Agnes, Liisamari.

Jõuamegi tänasesse.

14.04 Emakeelepäeva raames külastas Oisu õppehoonet lastekirjanik Mika Keränen

Kabala külastas Türi päästekomandot, et tutvuda autode, ohutuse ja päästjate töö. Sai ronida autodesse ning võrrelda vanu uutega.

Kooli esindus võistles Paide E-Piim spordihallis sisekergejõustiku võistlustel. Seekord oli edukaim Oliver, kes võitis ära noormeeste U16 vanuse 50m ja oli kolmikhüppes II.
Esikümnesse võitlesid ennast veel: Nele (neidude U14 topispalli viske 7s ja 50m 10s). Matthias (noormeeste U14 paigalt kolmikhüppe 8s). Kris-Jan (noormeeste U14 600m 6s, topispalli viske 8s).
U14 vanuse teatejooksus oli meie võistkond koosseisus Nele, Agnes, Kris-Jan ja Matthias viies. Elisa Maria ( neidude U16 paigalt kolmikhüppe 10s). Carmen (neidude U16 600m 7s). Gerda (neidude U18 50m 5s, 600m 5s, paigalt kolmikhüppe 7s, topispalli viske 8s).

Järgmiste uudisteni :)

Vahepeal on palju toimunud ja pole olnud mahti kõike kirja panna.

Jaanuar

Kabala õpilased said kinos ära vaadata mitu huvitavat filmi.

25. jaanuaril toimus Oisu ja Kabala lasteaedade ühine spordipäev.

Jaanus Roosileht tutvustas meie tegemisi Kuma raadios.

Veebruar

Oisu raamatukogu korraldas Lugemisisu tunde.

Oisu ja Kabala lasteaedades tutuvti ohutuse teemaga 112 päeva raames.

Loomulikult tähistasime sõbrapäeva ning vabariigi aastapäeva.

Märts

Kabala lasteaed kehastus naistepäeval printsessideks ning printsideks.

Jõuamegi tänasesse.

14.04 Emakeelepäeva raames külastas Oisu õppehoonet lastekirjanik Mika Keränen