Retk lemming Lempsiga 25. сентября ann

12. septembril käisid Retla-Kabala Kooli lasteaedade koolieelikud Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel õppekäigul Jääaja Keskuses. Retkel lemming Lempsiga vaadati giid Kaupo juhendamisel üle kõik oluline Jääaja Keskuses, parvesõidul Saadjärvel tutvuti sealse vee-eluga. Õppekäik lõppes piknikuga järve ääres, kuhu oli Kabala kokatädi Ülle kaasa küpsetanud maitsvaid pirukaid.

Aitäh Kõigile abilistele ja toetajatele!

Garis Pihelgas, projektijuht

Foto Anneli Raitar (ühispilt)

Külli Huopolainen (mammut)

Aitäh Kõigile abilistele ja toetajatele!

Garis Pihelgas, projektijuht

Foto Anneli Raitar (ühispilt)

Külli Huopolainen (mammut)