Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud matk 24.02 Türil 17. февраля ann

Paide - Türi rahvajooks toimub 27.septembril ja traditsiooniline distants Kirnast Türile on muudetud Türi linnajooksuks. 24.veebruaril on kõigil võimalik tulla kõndima, jooksma, rattaga sõitma või lastega kärudega võidu kihutama uuele rajale. Matka pikkuseks on 5 km, kuid võimalus on kõndida ka pool rajast.

Kohtume kell 11 Türi staadioni juures ja oleme esimesed, kes vaatavad uue Türi linnajooksu raja üle. Ära unusta endaga kaasa võtta ka sõpru, perekonda, õpilasi ja töökaaslaseid. Koos on liikuda alati lõbusam.