KÄNGURU 2020 14. мая ann

KÄNGURU 2020

* Toimub viktoriinid.ee keskkonnas. Vanuserühmas pre-ekolier ja ekolier ehk 1.-4. klass on lahendama oodatud 20. mail ja kõik teised 21. mail.

* Tegu ei ole sel aasta võistlusega, vaid võimalusega ülesandeid lahendada. Tulemuste avalikustamist ei toimu ja tulemuste põhjal auhindu ei jagata. Meeneid loosime - tingimused kodulehel olemas.

* Osaleda võivad kõik - lisatud uus vanuserühm - vilistlane, mida kutsume lahendama neid, kel kool lõpetatud (põhikooli matemaatika). Ootame ka kõiki õpetajaid osalema.

* Osalemine on kõigile tasuta. Kes olid juba osalustasu Eesti Matemaatika Seltsi kontole kandnud, see tagastatakse lähiajal.

* Kui trükitud materjalid jõudsime teie koolile juba väljastada, siis saate neid tulevikus lihtsalt kasutada harjutamiseks.

* Nädal ennem avaneb viktoriinid.ee  keskkonna testkänguru, kus saab vaadata ja proovida, et kuidas asi hakkab välja nägema 20. mail või 21. mail vastavalt vanuserühmast.

Täpsem info: https://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/kanguru-2020-tuleb-voimalus-osaleda-koigil

Kõikide küsimuste korral

kirjutage raili.vilt@ut.ee või helistage 7355521 (telefon on suutatud mobiilile).

Ilusat kevadet ja mõnusat känguru ootamist!

Raili Vilt

KÄNGURU 2020

Kõikide küsimuste korral

Ilusat kevadet ja mõnusat känguru ootamist!

Raili Vilt