Toidupakid 5.-9. klassidele 02. марта ann

Austatud 5.- 9. klassi õpilaste vanemad!

Seoses 5.- 9. klassi õpilaste distantsõppega, korraldame märtsis kaks toidupakkide jagamist. Toidupakke jagame vaid distantsõppel olevatele õpilastele.

Tellime toiduaineid arvestusega, et 10. märtsil saaks pakkuda toiduabi kõigile soovijatele. Pakki koondame toiduaineid õpilase kümne päeva toiduraha väärtuses.

Toiduainete koguste täpsemaks arvutamiseks ja kauba tellimiseks on meil vaja teada toidupakki soovivate laste arvu. 10. märtsil jagatavate pakkide komplekteerimiseks, oleme soovijate registreerimiseks koostanud küsitlusvormi, mille leiate külastades järgnevat linki:

Palume küsitlusvorm täita hiljemalt 5. märtsi kell 9.00-ks.

Kui Teil on pakisoov rohkem, kui ühele lapsele, siis sisestage samasse vormi kõigi laste nimed ja klass.

Toidupakkide väljastamine toimub 10. märtsil kell 11.00-13.00 kooli söökla sissepääsu juures (Lasteaia tn poolel). Nendele peredele, kes elavad Oisust kaugemal, leiame vajadusel võimaluse toidupaki koju toomiseks.

Järgmine toidupakkide jagamine toimub 24. märtsil. Registreerumiseks avaneb link 15. märtsil.

Lugupidamisega

Jaanus Roosileht

Retla-Kabala Kooli direktor

direktor@retla.edu.ee

Tel 5160676

Austatud 5.- 9. klassi õpilaste vanemad!

Palume küsitlusvorm täita hiljemalt 5. märtsi kell 9.00-ks.

Lugupidamisega

Jaanus Roosileht