Fotonäitus 28. aprill ann

Laenan Paide Hammerbecki Põhikooli ideed korraldada fotonäitus. Natuke märkamist ja positiivsust. Esimese näituse teema on lemmikloomad.

Uue pildi lisamiseks kliki 2 korda töölaual või kliki all paremas nurgas olevale plussile.

Avanenud Title reale kirjuta oma lemmiklooma nimi. Selle alla kirjuta oma nimi.

Foto laadimiseks kliki samas aknas noolega märgile (Upload), paremal tekkinud roosale "Pick file" nupule, otsi arvutist või nutiseadmest oma foto ja vali "Open".

Järgmine näitus tuleb teemal volbripäev. Tehke pilte, jagame järgmisel nädalal :)

Rõõmsaid märkamisi :)

Avanenud Title reale kirjuta oma lemmiklooma nimi.
Selle alla kirjuta oma nimi.

Rõõmsaid märkamisi :)