KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE MASKOTI JA LOGO KONKURSS 17. jaanuar ann

KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE MASKOTI JA LOGO KONKURSS

Retla-kabala Kool korraldab 2022 aasta maikuus kooliolümpiamängud. Kutsume kõiki õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid osa võtma maskoti ja logo konkursist.

Maskott peab olema:

·         sportlik, heatujuline, lapsesõbralik

·         peab olema reaalselt valmistatav

·         maskotti peab saama kujutada ka joonistusena

maskott ja logo peab :

·         iseloomustama meie kooli ja selle väärtusi

·         esitatud tööde arv ühe osaleja või osalejate grupi kohta ei ole piiratud.

Töid ootame 14.02. 2022 oma maja õpetajate tuppa või onne.roosileht@retla.edu.ee

Töö esita A4 suurusel paberil. Võid selle teha arvutis või ka joonistada paberile. Maskott peab olema reaalselt valmistatav. Kui sul on maskotile pakkuda nimi, siis kirjuta ka see joonistuse alla. Töö teisele poole kirjuta enda nimi.

Võitja valib välja koolipere salajase hääletuse teel. Parimale auhind ja kõigi osalejate vahel loositakse välja meeneid.

KOOLIOLÜMPIAMÄNGUDE MASKOTI JA LOGO KONKURSS

Maskott peab olema: