Küsitlus "Töötava lapsevanema peamised väljakutsed" 03. november merit

Praegustel aegadel on elu pingelisemaks läinud ning tasakaalu leidmine kodu ja töö vahel on aina keerulisem. Sotsiaalministeeriumi tellimusel tehtud uuringust selgus, et igal viiendal Eesti inimesel on ärevushäire risk ning enam kui veerandil depressiooni risk. Ka töötava lapsevanema koormus ei ole väiksemaks läinud ning seetõttu soovime välja töötada lahenduse, millega saame Sind kui lapsevanemat paremini toetada.

Palume Sinu abi, et mõista Sinu vajadusi ja murekohti. Oleme südamest tänulikud, kui leiad mõned minutid, et vastata alltoodud küsimustele. Vastuste abil saame töötavate lastevanemateni tuua teadmisi, mis päriselt aitavad töötaval lapsevanemal vanemluse teekonnal hästi toime tulla ja lapse arengut toetada.

Soovime Sulle ka omalt poolt kingituse teha ja pakkuda vaatamiseks suurepärast loengut teemal "Kuidas toetada last lasteaia- ja koolikeskkonnas?". Lektoriks on kutsutud "MLA Viimsi Lasteaiad", "Lillepere Keskus" ja "Igale lapsele pere" psühholoog/terapeut Lagle Reinup.

Kingitusele saad ligi, kui asud küsimustikku täitma.

Küsimustik asub siin: https://forms.gle/PzTLeU5u6Dz9ExiLA

Kingitusele saad ligi, kui asud küsimustikku täitma.

Küsimustik asub siin: https://forms.gle/PzTLeU5u6Dz9ExiLA