Paide-Türi rahvajooks 26.09 12. september ann

39. Viking Window Paide-Türi rahvajooks toimub 26. septembril. Põhijooksud toimuvad distantsil Paide-Türi ja Türi linnas.

Lastejooksud, mis enne on toimunud Türi linnastaadionil, viiakse läbi oma kooli / lasteaia juures vahemikus 23.09-30.09. Lastejooksust saavad osa võtta kuni 11 aastased noored. Sellel aastal on lastejooksul osalemine tasuta. Kõik jooksjad saavad auhinnamedali. Aga selleks on kohustuslik kooli kaudu registreerimine. Lasteaedade osalejad saab registreerida Oisu lasteaias, Kabala Lasteaias. Koolilapsed registreerivad minu juures.

Põhidistantsidel osalejatele on kooli kaudu registreerides on osalustasu õpilastele ja kooli töötajatele 5 eurot. Registreerimine toimub kuni reedeni (17.09).