Piimandusmuuseumi külastus 02. september ann

3.-10. septembril toimuvad Retla-Kabala Koolis PRIA Koolikava kaasnevate haridusmeetmete programmist saadud toetusel järgmised tegevused:

3. septembril osalevad õppekäigul kõik Kabala õppehoone õpilased (18) ja Oisu õppehoone I väikeklassi õpilased (5). Õpetajad Merit Oss, Õnne Roosileht, Maris Huopolainen ja tugiisik Tatjana Rikk (4)

3. septembril väljub 30-kohaline buss

Oisu õppehoone juurest kell 8.30

Kabala rahvamaja juurest kell 8.40

Piimandusmuuseumi programmi algus kell 9. 00 ja programm kestab orienteeruvalt 2 tundi.

Programm sisaldab ekskursiooni muuseumis ja kohukese valmistamist.

10. septembril osalevad õppekäigul  Oisu õppehoone 1.-6. klassi õpilased (46) Õpetajad Ülle Valge, Reet Mets, Sirje Kips, Tiina Leesmaa

10. septembril väljub 50-kohaline buss

Oisu õppehoone juurest kell 10.30

Piimandusmuuseumi programmide algus kell 11.00 ja programmid kestavad orienteeruvalt 2 tundi.

Programmid sisaldavad ekskursiooni muuseumis ja kohukese valmistamist((1.-3. klass) ning jäätise valmistamist (4.-6. klass)

7. septembril toimuvad Oisu õppehoones 7.-9. klassi õpilastele ja II väikeklassi õpilastele Nutrilligent OÜ Rahvatervise Akadeemia fruktodisaini õppetoad. Õppetoad toimuvad õppetundide ajal.

3. septembril väljub 30-kohaline buss

Oisu õppehoone juurest kell 8.30

Kabala rahvamaja juurest kell 8.40

Programm sisaldab ekskursiooni muuseumis ja kohukese valmistamist.

10. septembril väljub 50-kohaline buss

Oisu õppehoone juurest kell 10.30