Uudised

Vahetud.ee 22. detsember ann


Kinnitan, et Retla-Kabala Kool on vahetund.ee projektiga liitunud. (Vahetund.ee on heategevusprojekt, mis toob vanad head mängud, kummikeksu ja footbagi, tagasi koolidesse.) Arvutasime Retla-Kabala Kooli projektis osalemise eelarve, milleks on 95€. Lõime eelarve katmiseks ja toetuste kogumiseks koolile eraldi lehekülje, millel saate jälgida toetuste hetkeseisu. Lehe leiate siit: https://vahetund.ee/retla-kabala-kool-2/ . Võimalusel saatke projektiga liitumise info ja toetuste tegemise link ka õpilaste vanematele laiali, kes samuti võivad projekti maksumuse kiiremale täitumisele oma panuse anda. Kui oleme eelarve mahus toetuse kokku kogunud võtame teiega taas ühendust kokkuleppimaks mänguvahendite ja infoaluste kohaletoimetamise kooli.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust!

Parimate soovidega,

Merlin Nurk

Tallinn Moon Rotary Klubi

Tel: 56933302

Kinnitan, et Retla-Kabala Kool on vahetund.ee projektiga liitunud. (Vahetund.ee on heategevusprojekt, mis toob vanad head mängud, kummikeksu ja footbagi, tagasi koolidesse.) Arvutasime Retla-Kabala Kooli projektis osalemise eelarve, milleks on 95€. Lõime eelarve katmiseks ja toetuste kogumiseks koolile eraldi lehekülje, millel saate jälgida toetuste hetkeseisu. Lehe leiate siit: https://vahetund.ee/retla-kabala-kool-2/ . Võimalusel saatke projektiga liitumise info ja toetuste tegemise link ka õpilaste vanematele laiali, kes samuti võivad projekti maksumuse kiiremale täitumisele oma panuse anda.

Kui oleme eelarve mahus toetuse kokku kogunud võtame teiega taas ühendust kokkuleppimaks mänguvahendite ja infoaluste kohaletoimetamise kooli.

Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust!

Parimate soovidega,

Merlin Nurk

Tallinn Moon Rotary Klubi

Tel: 56933302