Toitlustamise nädal 03.02-07.02
06.02
Reede
07.02
KoolilõunaKartul, kaste, kotlet, kurgisalat(Kabala) / Risotto hakklihaga(Oisu) leib, koolipiimRassolnik(Kabala) / Kanasupp(Oisu) leib, koolipiimMakaronivorm, toorsalat(Kabala) / Värskekapsahautis hakkihaga(Oisu) leib, koolipiimVärskekapsasupp(Kabala) / Kuldne kalasupp(Oisu) leib, koolipiimKartul, kala, tatarikaste(Kabala) / Maksakaste, kartul, kapsa-marineeritud kurgisalat(Oisu) leib, koolipiim
Saiavorm, piim(Kabala) / Köögiviljasalat, tee(Oisu)Riisi-makrasalat, tee(Kabala) / Makaronid juustuga, tee(Oisu)