Toitlustamise nädal 06.01-10.01
09.01
Reede
10.01
KoolilõunaKana-nuudlisupp(Kabala) / Risotto hakklihaga(Oisu), leib, koolipiimKartul, guljašš, kurgisalat(Kabala) / Kanasupp(Oisu) leib, koolipiimTalupojasupp(Kabala) / Värskekapsahautis kalkuni hakkihaga,(Oisu), leib, koolipiimKartul, kala, kaste, kapsa-porgandi-õunasalat(Kabala) / Kuldne kalasupp(Oisu), leib, koolipiimKodune seljanka, hapukoor(Kabala) / Guljašš, kartul, kapsa-kurgisalat(Oisu) leib, koolipiim
Mannavaht, piim(Kabala)Vorstivõileib, juustusai, morss(Kabala) /Köögiviljasalat, tee(Oisu)Saiavorm, piim(Kabala) Munavõisai, tee(Kabala) / Makaronid juustuga, tee(Oisu)Riisipuder, mahlakissell(Kabala)
Teraviljahelbed, piim(Kabala) / Täisterasai tomatiga, kakao(Oisu)Mannapuder, kissell(Oisu)Kirju salat, mahlajook(Kabala) / Omlett, leib, mahlajook(Oisu)Saiavorm, piim(Oisu)Küpsetis, piim(Kabala) / Võileib singivõidega, tee(Oisu)